Systemy CMS

łatwa aktualizacja Twojej strony www

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa, pozwalająca na łatwą aktualizację i rozbudowę przez klienta.
* * *Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji strony internetowej zarządzanej poprzez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zawierających rozbudowane formularze i moduły.
Proponowane przez nas edytory, przypominają wyglądem edytory tekstu. Przystępny panel administracyjny pozwala dodawać i formatować treść podobnie jak edytory tekstowe – zmieniać wielkość, kolory tekstu, umożliwia wstawianie i edycję tabel, numerowanie i wypunktowanie w wielu poziomach, wstawianie i edycję wielkości zdjęć. Ponieważ edytor operuje na dokumentach hipertekstowych – edytor umożliwia również wstawianie linków do innych stron lub działów wewnątrz serwisu lub do zewnętrznych stron www. Możliwe jest również wstawianie linków do dokumentów do pobrania np. (doc, pdf lub innego formatu) z umieszczaniem przy linku do pliku odpowiednich ikon informujących o rodzaju pliku.

Właściciel strony posiada możliwość wklejania tekstu bezpośrednio z dokumentów MS Word czy Open Office i wstawiania danych do tabel z dokumentów MS Excel oraz możliwość ich późniejszej edycji i formatowania. Może również określić daty dostępności danego dokumentu – od kiedy do kiedy dany dokument ma być dostępny w serwisie, co można wykorzystać w sytuacjach kiedy informacje mają ważność tylko w pewnym czasie. Dokumenty mogą być również przenoszone do kategorii archiwum po wyznaczonym terminie.

Wykorzystywane w naszych projektach edytory pozwalają również w dowolnych miejscach dokumentów wstawiać galerie zdjęć, filmy – odtwarzane z własnego serwera lub z YouTube oraz animacje flash. Możliwe jest również wstawianie player’a plików mp3, map Google, statusy aktywności komunikatorów Gadu-Gadu czy Skype, moduły aktywności na serwisach społecznościowych np. Facebook.

Przygotujemy szczegółową ofertę dla Twojej strony – wystarczy, że wypełnisz formularz zapytania ofertowego.

Zapytanie ofertowe

Zobacz w naszym portfolio :

Sopot Apartamenty

Zaprojektowana przez nas strona internetowa z wdrożonym systemem rezerwacji on-line.

Made in Colour

Przygotowanie strony internetowej firmy zajmującej się malarstwem ściennym.

Cassino Apartments

Identyfikacja wizualna firmy. Wykonanie strony www z rozbudowanym systemem rezerwacji w trybie on-line.

Bazylika Mariacka w Gdańsku

Projekt i wykonanie strony internetowej z interaktywną animacją ołtarza św. Barbary.

Anna Prajer

Strona inter­netowa prezen­tująca prace malarki.

Illegalbreaks

Od wielu lat współpracujemy z agencją Illegalbreaks, tworząc materiały multimedialne do imprez muzycznych.