Jak tworzymy witryny

etapy pracy

Niezależnie czy realizowanym przez firmę zamówieniem jest projekt strony www, portalu internetowego czy integracji z systemem e-commerce naszą współpracę rozpoczniemy od analizy Twoich potrzeb i wizji na projekt strony (tzw. case-studies).* * *Pomożemy w wyborze odpowiedniej technologi, wskażemy ciekawe metody prezentacji elementów potrzebnych na stronie.

Po zabraniu wstępnych wiadomości przygotujemy szczegółową specyfikację serwisu. Opisane tu będą wszystkie funkcje, model działania strony oraz proponowana wycenę projektu. Po akceptacji oferty ustaloną specyfikację zawieramy w umowie, po której podpisaniu zabieramy się do pracy nad projektem.

  • W pierwszej kolejności przygotowujemy projekty graficzne strony głównej i wybranych podstron, które będą podstawą stworzenia wizualnej części strony. Na bieżąco konsultujemy z Tobą naszą pracę, zgłaszasz uwagi które na bieżąco realizujemy.Równolegle z przygotowaniem projektów graficznych pracujemy nad realizacją funkcji zawartych w specyfikacji projektu.
  • Ustaliwszy ostatecznie wygląd szaty graficznej strony, przenosimy ją na język programowania strony i integrujemy z systemem zarządzania treścią lub platformą sklepu.
  • Po zakończeniu prac graficznych i programistycznych przechodzimy do etapu testowania funkcji oraz użyteczności strony
  • Przedstawiamy efekty pracy w wersji testowej, zgłaszasz ostateczne uwagi i poprawki które na bieżąco realizujemy* * *

Kiedy wersja testowa spełnia twoje oczekiwania następuje publikacja strony pod wskazaną domeną. Przekazujemy dokumentację techniczną strony oraz instrukcję korzystania z panelu administracyjnego.

… ale to nie koniec, wspieramy Cię w obsłudze panelu, zagadnieniach technicznych, pomagamy we wskazaniu dalszej drogi rozwoju twojego e-biznesu.

Terminy realizacji to zawsze indywidualna kwestia, zależna od poziomu złożoności projektu.

Podstawową stronę www opartą na szablonie i wybranym systemie CMS wykonamy w ciągu 7 dni.

Platformę e-commerce zrealizujemy w wersji podstawowej w 14 dni.

 

Przygotujemy szczegółową ofertę dla Twojej nowej strony internetowej – wystarczy, że wypełnisz formularz zapytania ofertowego.

Zapytanie ofertowe